TOKAT BOYA BADANA

Tokat’ta ikamet ediyor ve evinizin, ofisinizin, projesini yaptığınız binanızın boyanmasına ihtiyaç duyuyorsanız oldukça şanslısınız. Tek yapmanız gereken doğru kişiler ve yerlerle iletişime geçerek ihtiyaçlarınızı belirlemenizdir.

Siz duvarlarınızın hangi renge boyanacağına karar verdikten, ne tür bir boyama işi yapılacağını tespit ettikten sonra, dairenin durumuna göre kaç kat badana yapılmasını istediğinizi düşünüp bizimle iletişime geçtiğiniz size her konuda yardımcı olacak ve işin kalanını kolayca halledecektir. Üç oda bir salona kadar olan evlerin boyaması aynı gün bitirilebilmektedir. Tabii ki süre konusunda zamanı ve işin sürecini etkileyen başka şeyler de mevcuttur. Örneğin duvarların ne renge boyanacağına karar vermemiş ve bunu usta ile birlikte kararlaştırmaya karar vermişseniz boya markası ve renk seçiminin de zaman alacak bir unsur olduğunu göz önünde bulundurarak boyama işinin bir günde

bitmeyebileceğini bilmelisiniz. Ya da boyatmayı düşündüğünüz daire ilk defa boyanmayacaksa ve içeride eşyalar varsa, eşyalar konusunda gerekli önlemi almış olmanız gerekir. Bu önlemler eşyaların odaların ortasında toplanması, hareket için gerekli ve yeterli alanın bırakılması ve eşyaların üstünün boya damlaması ve kirlenmeye karşı kapatılması olmalıdır. Bunları siz yapmadığını takdirde yine boya ustası bir de bu işlerle uğraşacağı için boya için gün içinde daha az zaman ayırabilir hale gelecektir.

Tokat’ta boya işini en uygun fiyatlarla profesyonel şekilde yapıyoruz. Evinizin boya işleri için bizden ücretsiz keşif ve fiyat istemeyi unutmayın.

Boş ve çok farklı renk değişimi yapılmayacak daireler için fiyatlarımız aşağıdaki gibidir.

2+1  daire: 490 TL

3+1 daire: 690 TL

4+1 daire  890 TL

Bizi aramadan bizden fiyat almadan evinizi boyatmayın..

Tel: 0505 2866909

Adres: Bahçelievler mh. Fatih 20. sk  38/4   Merkez/Tokat

 

Dilerseniz alttaki yeşil renkli tıkla ara tuşuna tıklayarak da bizi hemen arayabilirsiniz.

“TOKAT BOYA BADANA” üzerine 3 yorum

  1. Telefon ettim başta tereddüt ettim ama yaptıkları işle iyi ki bu arkadaşları tutmuşum dedim. Ozenli calışmanız için teşekkürler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir